Golev - Клітка
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Golev – Клітка

Новий кліп на пісню “Клітка” ознаменував зміну стилістики луцького гурту Golev в бік альтернативного року і україномовних текстів. Спочатку колектив, заснований двома братами, обрав для себе шлях Hard’n’Heavy музики, поставивши за мету осучаснення і оновлення даного стилю у рамках свого проекту. Хлопці отримали чимало схвальних відгуків від слухачів, коли випустили дебютний альбом і відзняли перший відеоролик. Проте вони вирішили не зупинятись у пошуку “свого” стилю, обравши в результаті альтернативний рок із домішками супутніх музичних напрямків.
Гурт Golev поєднує в собі молодість і досвід, адже братам наразі виповнилось лише тринадцять та одинадцять років відповідно. В той же час до проекту приєднались вже досвідчені луцькі музиканти – Сергій Мінаєв (ех-Вода) та Микола Тимощук (Фіолет), а менеджмент молодого колективу взяв у свої руки фронтмен все того ж Фіолету – Сергій Мартинюк.
Зрозуміло, що у такому юному віці музиканти навряд мали б змогу без сторонньої допомоги будувати свою творчість на теренах професійної рок-сцени, проте тут хлопцям допомагає їх батько, який і сам захоплюється рок-музикою і підтримує всі музичні починання синів. За словами Миколи та Микити, саме батьківське захоплення важкою музикою відіграло ключову роль у створенні проекту Golev. Наразі молоді музиканти готують до виходу новий міні-альбом, що має побачити світ вже найближчим часом і показати напрацювання хлопців у площині україномовного альтернативного року.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *