Ґоґодзи Ґанскі – В тую мить
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ґоґодзи Ґанскі – В тую мить (Альбом)

Модерна українська музика та, зокрема, перелік її творчих одиниць, віднедавна поповнилася ще одним новим – «Ґоґодзи Ґанскі». Особливістю цієї юної франківської ска-панк формації є те, що до її складу увійшли вже досвідчені та відомі музиканти: місце фронтмена зайняв колишній вокаліст «Перкалаби» Андрій «Фєдот» Фєдотов. Окрім нього, до сталого складу колективу увійшли Володимир Шотурма (цимбали), Олександр Грідін (бас), Ігор Зрайко (кларнет) та Микола Марків (ударні).

Зазначимо, що гурт «Ґоґодзи Ґанскі» було засновано у минулому 2015 році, а вже у лютому наступного року світ побачили перші студійні записи проекту. І от, сьогодні, 29 квітня 2016 року, на самісінькому світанку, музиканти колективу оголосили у соціальних мережах про вихід свого першого студійного альбому під назвою «В тую мить», записаного на студії Frost Magnetic Records. До свіжої платівки, яку, до речі, самі учасники проекту виклали для вільного завантаження в Інтернеті, увійшло тринадцять композицій загальною тривалістю звучання близько години. Більшість пісень диску виконано українською мовою, але у трек-листі також знайшлося місце для двох російськомовних треків (один з яких є кавером на культових Gogol Bordello), та одного англомовного.

«Це наш перший та новий альбом «В тую мить», який ми вам з радістю даруємо. Качайте на здоров’я! До речі, також існує партія фізичних компактів з новим матеріалом, але тираж її поки що не великий. Шукайте диски на концертах!» – написав на своїй сторінці Facebook лідер «Ґоґодзи Ґанскі» Андрій Фєдотов.

Варто додати, що зовсім нещодавно колектив повернувся зі свого польського турне на підтримку нового матеріалу, а наступні анонси майбутніх виступів шукайте на офіційних сторінках колективу у соціальних мережах.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *