Go_A – Шум
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Go_A – Шум (Кліп)

Представники України на майбутньому конкурсі «Євробачення 2021», гурт Go_A, презентували нову композицію «Шум» у супроводі офіційного відео. В основі композиції лежить однойменна стародавня обрядова гра-веснянка.

«Ця пісня є музичним маніфестом, створеним у формі уявлення наших предків про будову світу. Ми символічно водимо «ШУМ», що демонструє потребу в об’єднанні для нашої спільної мети. Адже разом нам все під силу! Маємо пам’ятати про це та не забувати цінувати все те, що маємо!» – коментують учасники Go_A.

У кліпі, який зняли до пісні «Шум», йдеться про непростий час ізоляції. Головним героєм нового відео виступив відданий прихильник команди Go_A, якого музиканти самі запросили знятися у ролику. За сценарієм, чоловік дуже сумує за комунікацією з іншими людьми, та мріє про повернення минулих реалій без дистанціювання. І от, на якусь мить його мрії здійснюються, і він вже танцює старовинну обрядову веснянку.

«Покликати ШУМа – означає закликати весну, пришвидшити відродження живого після зимового періоду. У новому році ця древня традиція набувала інакшому змісту. У час локдауну та у повному споряджені, ми хотіли нагадати собі і всім іншим про потребу людини перебувати у соціумі, потребу відчувати себе частинкою дечого більшого, про потребу радіти. Інтеграція архаїки у сьогодення – саме про це наша нова робота», – додають музиканти.

Зауважимо, що «Шум» – не є конкурсною піснею, тому композицію, з якою Go_A підкорюватимуть «Євробачення», буде представлено пізніше.

Update: 04.02.21 «Суспільне» оголосило пісню, яку Go_A представить на «Євробаченні», і це таки «ШУМ».

Go_A – Шум

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *