Go-A – Веснянка
Електронна музика, Етно та фольк, Живі виступи, Матеріали

Go-A – Веснянка (Live-відео)

Презентуємо вам свіжу відеороботу від київського гурту Go-A, що поєднує у своїй творчості сучасну електронну музику та автентичну українську мелодику – офіційне live-відео до пісні «Веснянка». Зйомки відео відбувалися під керівництвом Дмитра Буснєцова та за участі молодого та перспективного режисера Дмитра Камінського, який працював над монтажем відзнятого матеріалу.

Сам знімальний процес проходив ще влітку 2015 року поблизу гори Детинки напроти столичної Пейзажної алеї. У кадрі, окрім самих учасників гурту, ви можете побачити прихильників колективу, а також випадкових перехожих, що стали випадковими свідками цікавого дійства та не втратили нагоди і самим взяти у ньому участь.

«Зйомки пройшли не без пригод. Ми достатньо довго збиралися з думками, знімали майже весь день під літнім спекотним сонцем, але результат безперечно був того вартий. У нас вийшов дійсно крутий і по-літньому драйвовий ролик», – розповів про знімальний процес живого кліпу «Веснянка» лідер Go-A Тарас Шевченко.

Додамо, що першими побачити нову роботу Go-A мали змогу всі відвідувачі великого сольного концерту гурту в клубі Caribbean, який відбувся у Києві 10 листопада.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *