Go_A – Шум (Версія для Євробачення)
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Go_A – Шум (Версія для Євробачення)

Як відомо, гурт Go_A раніше вже оприлюднював офіційний кліп до свого треку «Шум», але наразі, після переформатування пісні під умови «Євробачення», колектив презентував ще й другу версію відео.

Нагадаємо, що перший варіант роботи «Шум» було оприлюднено менше двох місяців тому. Тоді гурт Go_A заявляв, що це не конкурсна пісня, а композицію для «Євробачення» вони презентують трохи згодом. Втім, журі українського нацвідбору з трьох запропонованих треків обрало саме пісню «Шум», тому стало питання її адаптації під формат конкурсу. Музиканти зазначили, що їм було складно просто обрізати цей трек до потрібних трьох хвилин, тому вони вирішили внести вагомі правки і по суті створили другу серію «Шуму».

За умовами конкурсу, учасник не має права виконувати народні пісні, тому текст пісні також було переписано.

Фронтвумен гурту Катерина Павленко впевнена, що нові карантинні обмеження «Євробачення» щодо кількості осіб на сцені не завадять українській команді вдало представити композицію на конкурсі. За її словами, все необхідне для успішного виступу у Go_A є, жертвувати нічим ніхто не буде, гурт здатний добре впоратися і без балетних танцівників та бек-вокалу. «Звісно, ми ба хотіли побільше людей на сцені, щоб влаштувати справжній танок «шум», але всі розуміють, що наразі є певні обмеження, тому ми будемо намагатися зробити все найліпшим чином виходячи зі сьогоднішніх реалій», – каже солістка.

Цей твір гурт Go_A виконуватиме вже у травні на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення 2021», де змагатиметься зі сорока іншими учасниками.

Go_A – Шум (Версія для Євробачення)

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *