Go_A - Калина
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Go_A – Калина (Сингл)

Колектив Go_A випустив першу студійну композицію після участі у «Євробаченні». Свіжий трек, який отримав назву «Калина», вже доступний для придбання на всіх популярних медіа-майданчиках, а всі кошти з його продажу музиканти обіцяють перерахувати у фонди підтримки постраждалих у наслідок війни.

Як розповіли учасники Go_A, калина є справжнім символом нашої країни, який супроводжує українців з давніх давен. Різні сенси, що пов’язують з калиною, передаються від одного покоління до іншого у переказах, оповіданнях та співанках. Наприклад, зламану калину асоціюють з тривогою чи бідою, а людина, що вчинила наругу над цим деревом, жила у ганьбі до кінця життя.

Go_A - Калина

Калину прийнято дбайливо оберігати, бо існує повір’я, що вона росте тільки у добрих людей. Наші пращури були впевнені, що калину наділено силою, яка може приносити безсмертя та об’єднувати людей у боротьбі зі злом.

«Наша нова композиція «Калина» є посланням усьому світові, який забов’язаний об’єднуватися заради власного майбуття», – кажуть учасники Go_A.

Слова – Катерина Павленко. Музика – Катерина Павленко, Артем Єфімов, Тарас Шевченко.

Go_A – Калина

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *