Go-A – Іди на звук
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Go-A – Іди на звук (Альбом)

Учасники електро-фолк формації Go-A вчергове доводять українському слухачу, що нова якісна електронна музика в нашій країні насправді існує, ба більше, вона постійно розвивається, еволюціонує, та, зрештою, презентує повноформатні добірки своїх напрацювань. Так, ви все зрозуміли вірно – музиканти Go-A, до великої радості своїх прихильників, вчора оприлюднили свій дебютний студійний альбом під назвою «Іди на звук» («#ідиназвук»), що вмістив у себе дев’ять основних пісень та один бонус-трек, загальною тривалістю близько сорока хвилин.

Поки що новинка доступна тільки для прослуховування за допомогою сервісу SoundCloud, але музиканти обіцяють зовсім скоро оголосити початок інтернет-продажу релізу «Іди на звук», а також інформацію щодо видання лімітованої кількості фізичних компакт-дисків для колекціонерів. Бажаючих офіційно придбати свіжий лонг-плей, здається, має бути достатньо, адже максимально повну специфіку такого музичного напрямку якнайкраще можна відчути виключно у найвищій якості.

За словами учасників проекту Go-A, їхній дебютний альбом «Іди на звук» став справжнім фіналом багаторічного музичного експерименту та символом переходу гурту до наступного, не менш цікавого, творчого етапу. Цей вступний період діяльності команди було розпочато ще у грудні 2012 року, коли у мандрівку соціальними мережами вирушив перший сингл колективу під назвою «Коляда». І вже тоді увагу слухачів привернула особлива манера подачі матеріалу Go-A, незвичне поєднання інструментів з різних куточків планети, які пізніше, за чотири роки, отримали своє відображення і розвиток у дебютній платівці «Іди на звук».

Запис та зведення альбому: LSD Records, Bestrec.com.ua; мастеринг: Ost & Meyer Production Studio; саунд-продакшн: Go-A та Юрій Кандиба.

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро says:

    Вогонь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *