Go-A – Хрещатик
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Go-A – Хрещатик (Відео)

Давненько вже не було новин від електро-експерементаторів зі столичного гурту Go-A, аж ось, сьогодні відбулася просто-таки феєрична прем’єра їхньої нової роботи «Хрещатик». Так-так, це саме та пісня, у якій маестро Павло Зібров ділиться сокровенним про те, як він «і друзів розумів, і ворогів умів прощати», але виконана вона вже у притаманній для Go-A EDM-манері. Цікаво, що запис цього треку, якщо вірити соц. мережам, закінчився фактично кілька днів тому, а вже сьогодні вибухова композиція разом із супровідним відео вже чекає на ваші відгуки.

І відгуки ці, до речі, посипалися відразу. Зокрема, слухачі зазначали, що цим треком «Go-A рятують вітчизняну естраду», або ж що «пісня «Хрещатик» просто чудова, якщо співає її не Зібров», але, звісно, то все гумор, і всі схиляємо голову перед талантом і вусами визнаного метра.

«Ну що, ви, мабуть, вже зачекалися новин від нас? Тоді ловіть свіжачок, прісвячений двадцять третій річниці пісні «Хрещатик» Павла Зіброва», – пишуть музиканти Go-A у Фейсбук. Наразі доцільно не відомо, чи приймають вони участь у нещодавно оголешоному паном Зібровим конкурсі на кращу кавер-версію пісні «Хрещатик», але цілком могли би це зробити. Адже призи там нічогенькі: пісня на третьому ТОП-місці буде опублікована на сторінках артиста у соціальних мережах, автор треку, що посяде друге місце, отримає, на хвилиночку, цілий альбом Павла Зіброва з іменним автографом, а переможець запише свій кавер спільно з автором. Варто замислитись!

Українська музика: Go-A – Хрещатик

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Музикант says:

    свои идеи закончились?? Ротару на очередь!

  2. Alex says:

    Хах, вони навіть зіброва вміють окольоровити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *