Gladushevskyy & Новые Интеллигенты – Сомнения
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Gladushevskyy & Новые Интеллигенты – Сомнения (Альбом)

Нещодавно відбувся реліз нового студійного альбому гурту «Новые Интеллигенты» та знаного вітчизняного телепродюсера, актора і за сумісництвом музиканта Олексія Гладушевського. Свіжа платівка отримала назву «Сомнения» та вмістила у себе вісім композицій у стилістиці арт-хаус, сім з яких виконані російською мовою і одна – українською. Саунд-продюсером альбому виступив Євген Положишніков.

«Загалом на створення цієї платівки пішло близько року. Вона складається з мелодій і текстів, які я багато років, так би мовити, писав «у стіл», адже сумнівався, що вони комусь цікаві. Звідси і назва – «Сомнения». Цей альбом особливий тим, що майже всі пісні написані мною: музика – у співавторстві з Женею Положишніковим, а вірші повністю мої. Тільки кілька пісень – виняток, але вони написані близькими мені творчими людьми. Неформатна, глибока і місцями сатирична ліріка – головна концептуальна «фішка» альбому, плюс, так зване, «акторське» виконання пісень, коли артист, здебільшого, програє твір, а не проспівує його вокально. Від результатів роботи можна проводити паралель із лірикою «Наутілуса», сумними віршами Дельфіна, або куражем Ігоря Григор’єва – всіх самобутніх, яскравих, але, безперечно, неформатних артистів», – розповів нашому сайту автор.

Разом з тим, Олексій Гладушевський у своїх інтерв’ю зазначав, що йому завжди хотілося створювати по-справжньому серйозну музику, в чому йому наразі допомагають «Новые Интеллигенты» – віртуальне товариство творчих особистостей: музикантів, композиторів, поетів, чия творчість не вписується у формат, споживаний масовим слухачем. До речі, усі вони, разом з Олексієм, мають незабаром вирушити у тур на підтримку альбому «Сомнения», дати та нюанси якого скоро буде оголошено додатково.

Gladushevskyy & Новые Интеллигенты – Сомнения

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *