Gladushevskyy & Новые Интеллигенты – Чоловіча пісня про любов
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Gladushevskyy & Новые Интеллигенты – Чоловіча пісня про любов (Сингл)

Відомий український телепродюсер, актор та віднедавна музикант Олексій Гладушевський, який доклав руку до створення таких телевізійних шоу як «Холостяк», «Зважені та щасливі», «Супермодель по-українськи» та інших, презентував у мережі новий україномовний сингл свого музичного проекту Gladushevskyy & Новые интеллигенты під назвою «Чоловіча пісня про любов». Саме цю пісню, до слова, було обрано на роль саундтрека епатажної вистави Être-jeté-là («Бути сюди кинутим») режисера Олександра Журавля, прем’єра якої нещодавно відбулася в Одесі.

«Музична і змістова ідея цієї пісні народилися у мене, коли відбулися нещодавні жахливі події в Парижі. У композиції йдеться про хлопця, який втратив у цьому теракті дружину і дитину… Потім ми дописали з моїм співавтором музику і у нас з’явилися прекрасне аранжування Євгена Положишнікова та зворушливі вірші Анни Цибульської. А потім – думка про те, що ця пісня може бути актуальною в будь-який час і в будь-якому місці планети, де панує війна. І ось зараз, після прем’єри нашого спектаклю Etre Je Te La про жорстоку війну, я і режисер Саша Журавель зрозуміли, що кращого саундтреку нам не знайти. На жаль, ми не встигли зробити заплановане оркестрове аранжування до самого спектаклю, але спробуємо озвучити цією оновленою версією майбутній відеокліп», – розповів «Нотаткам» Олексій Гладушевський.

Також Олексій має надію, що для тих, хто не бачив згаданої вистави, «Чоловіча пісня про любов» стане просто хорошим твором українською мовою, який разом зі своєю англомовною версією увійдуть до альбому проекту Gladushevskyy & Новые интеллигенты. Наразі продовжується підготовка релізу до видання, тож не пропустіть реліз!

українська музика

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *