GIO DARA – Безмежно кохати
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

GIO DARA – Безмежно кохати (Кліп)

GIO DARA – молодий співак та сонграйтер, якого вітчизняні меломани можуть згадати за участю у телешоу «Х-фактор», «Голос Країни», а також як учасника нацвідбору до «Євробачення 2020». GIO родом із Грузії, але з 2005 року живе і працює в Україні.

Нещодавно GIO DARA презентував свій перший офіційний кліп до україномовної пісні «Безмежно кохати», з яким ми і пропонуємо вам познайомитися. Над відео працювала команда iLargia Pictures.

Сама пісня є першою україномовною роботою виконавця, а до її написання GIO DARA підштовхнув карантин. За словами співака, саме у цей складний період він навчився цінувати те, чого раніше просто не помічав, все те, що сприймав за належне і буденне.

«Прем’єра мого першого кліпу на пісню «Безмежно кохати»! Це дуже важлива пісня для мене пісня, сподіваюся, вона стане і для вас особливою. Я щасливий! Спасибі величезне всій великій команді, яка втілила це в реальність. А також спасибі за теплі слова і за вашу підтримку. Шалено ціную кожного, хто зі мною!» – коментує GIO DARA.

Трек «Безмежно кохати» має потрапити до майбутнього міні-альбому виконавця, робота над яким знаходиться на завершальній стадії. «Цей EP-альбом багато для мене значить: ми терпляче чекаємо і багато працюємо, щоб він вийшов якомога швидше», – додає автор.

GIO DARA – Безмежно кохати
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Олена says:

    Таке ніжне і чуттєве виконання, GIO хочеться слухати безкінечно!

  2. Igor Nedashkivskyi says:

    Дуже красиво, якісно та мелодійно. За стилем схоже на традиційний американський поп.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *