GG ГуляйГород – Василиха
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

GG ГуляйГород – Василиха (Сингл)

З радістю знайомимо вас із новинкою від учасників етно-EDM проекту «ГуляйГород» (також використовується абревіатура GG) під назвою «Василиха», вихід якої музиканти символічно приурочили до календарного настання зими поточного року. Новий електронно-танцювальний сингл, записаний у співпраці зі студією звукозапису KOFEIN, було подаровано всім поціновувачам модерної української музики та викладено у вільний доступ в Інтернеті.

Цікаво, що вітчизняні меломани мають пам’ятати «Василиху» у спільному виконанні «ГуляйГород» і гурту «Тартак» – у далекому 2005 ця українська народна композиція, дещо осучаснена Сашком Положинським, потрапила до однойменного feat-альбому двох команд. Ну а наразі перед вами ще одна версія даного треку (на цей раз електронна), в основу якої покладено сюжетну лінію з українського фольклору про нелегку долю жінки із колоритним ім’ям Василиха. У творі замальовується її життєва історія: вона важко працює в полі у той час як її миленький із кумами до ранку засиджується у шинку, але, як-то зазвичай буває, рано чи пізно кожен отримує по заслузі.

Презентація свіжого треку від «GG ГуляйГород» відбулась 01.12.2016 в ефірі радіостанції Країна FM. Нагадаємо, що інтернет-прем’єра попередньої новинки від формації у вигляді першого офіційного відеокліпу «Калинонька» мала місце близько двох місяців тому.

GG ГуляйГород – Василиха

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *