GG ГуляйГород – Обруч
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

GG ГуляйГород – Обруч (Сингл)

«GG Гуляйгород» запрем’єрили трек про з’ясування стосунків: проект-експеримент учасників добре відомого фолькового колективу «Гуляйгород» випустив новий трек «Обруч».

«GG Гуляйгород» — ті, кого сміливо можна назвати новою хвилею української етно-музики. Музиканти експериментують з народними мотивами, яскраво поєднуючи їх з електронними бітами. Свій попередній трек «Гаївка» вони записали з афроамериканцем King Kwa Zulu – епатажним хіп-хопером, що відвідав понад триста країн світу, знає сім мов і навіть магію Вуду… А новий сингл музиканти присвятили давньому українському танцю «Обруч».

«Цей танець експресивний та емоційний. Вперше ми побачили його на одному колоритному весіллі у невеличкому селі – заграла музика, гості розійшлися, а дівчина з хлопцем взялися танцювати по колу. Вона дражнила його: підпускала близько, а потім утікала, відштовхувала, навіть дала хлопцеві ляща! Ми дивилися на цю пару, наче зачаровані. На кілька хвилин ми начебто випали з реальності», – згадують музиканти.

«GG Гуляйгород» зізнаються, що їх надихають саме такі речі: танці, які вони випадково підгледіли, традиції, легенди, що їх десь почули. Тому одразу після завершення того весілля з’явився новий трек «Обруч».

«Хочете побачити, як танцюють цей танок? Подивіться широковідомий мультфільм «Жив-був пес»— там він є!» — жартують музиканти.

Українська музика: GG ГуляйГород – Обруч

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *