GG ГуляйГород – Колядка
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

GG ГуляйГород – Колядка (Відео)

Музиканти, які у своїй творчій діяльності надихаються українською автентикою, давніми традиціями та неповторним колоритом, просто таки не могли не подарувати меломанам до різдвяних свят свою нову тематичну композицію. Саме так і з’явилася на світ видозмінена та осучаснена «Колядка» від ethno EDM гурту «GG ГуляйГород», до якої також було долучено відповідний святковий відеоряд.

«Пустіть колядників у хату!» – закликають слухачів музиканти, та, користуючись нагодою, надсилають усім свої щирі побажання добра на успіху на весь наступний календарний рік. «З Новим роком та світлим Різдвом Христовим! Бажаємо веселого Різдва, щедрої Коляди і нових досягнень у новому році! Приміть у дарунок наше нове різдвяне видиво», – пишуть у соціальних мережах учасники «GG ГуляйГород».

Нагадаємо, що не так давно (фактично лише декілька тижнів тому), «GG ГуляйГород» презентували в Інтернеті свій попередній експресивний сингл «Обруч», про який ми, звісно ж, уже розповідали читачам нашого веб-ресурсу, а також включили його у перелік найцікавіших електронних пісень 2017 року у нашому підсумковому матеріалі.

Українська музика: GG ГуляйГород – Колядка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *