GG ГуляйГород – Ethno EnerGGy
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

GG ГуляйГород – Ethno EnerGGy (Альбом)

«GG ГуляйГород» випустили довгоочікуваний інтернаціональний альбом! Пісні для платівки Ethno EnerGGy популярний український етно-проект писав кілька останніх років у різних країнах, а до роботи над його створенням долучилися колоритні музиканти з усього світу.

Зокрема два треки («Гаївка» і «Горщик») музиканти записали спільно з King Kwa Zulu – американським репером, який об’їздив майже чотири сотні міст та володіє сімома мовами. Трек «Пава» створювали спільно з гуртом Cloud Jam на нічних пляжах Гоа.

«Писали ми його виключно вночі, бо вдень натхнення щезало. З другого тижня нашого перебування на Гоа ми втратили відчуття часу. Вдень відсипалися, а вночі збиралися під пальмами і творили», – згадують музиканти.

Головну ідею треку «Сосни» ді-джей «ГуляйГорода» Андрій Антоненко привіз із Майорки та Ібіци — знаної столиці нічного життя. За його словами, він пересувався нічними барами, слухав музику і надихався, а вже на ранок прокидався з новими думками.

«На Ібиці, на кожному кроці можна почути нову і доволі прогресивну електронну музику. Фінальне звучання альбому надали наші друзі ді-джеї з Лондона та Берліна. Їм так «зайшла» українська етнічна музика, що вони самі запропонували долучитися до неї. Ми дуже сподіваємося, що слухачі цього альбому хоча б на кілька хвилин перенесуться в інше місто або в інший вимір — у реальність Ethno EnerGGy», – коментує Андрій.

Загалом свіжа платівка від «GG ГуляйГород» вмістила у себе дев’ять запальних треків загальною тривалістю понад 30 хвилин. Увесь музичний матеріал можна офіційно скачати у форматі mp3, або за деякий час придбати на iTunes чи GooglePlay, підтримавши подальшу діяльність проекту.

Українська музика: GG ГуляйГород – Ethno EnerGGy

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *