GG ГуляйГород – See U
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

GG ГуляйГород – See U (Сингл)

Етно-EDM гурт «GG ГуляйГород» оприлюднив у мережі свою нову композицію See U. Ні, презентована новинка не є англомовною, як могло би здатися на перший погляд, ба більше, в її основу традиційно для команди покладено народну співанку-веснянку «Сію-вію конопелечки», знайдену у селі Розумівка (Олександрівський район Кіровоградської області). Назва See U – це транслітний перегук зі словом «сію».

Запис композиції відбувався на студії Eterna Records за участі запрошеного музиканта Максима Бережнюка (The Doox).

Учасники «GG ГуляйГород» жартівливо зазначають, що новий трек створено у суспільному мейнстрімі «за легалайз». На створення анімаційного відеоряду до пісні надихнула реальна картина художнника Юрія Гончаренка «Казка», персонажі з якої оживили у спільному танці. Анімація: Клим Палій.

«Тримайте і тримайтеся! На всіх просторах і в будь який час! Запустили ракету в космос», – пише у Facebook Анастасія Філатова, вокалістка команди.

Вже зараз свіжий сингл можна вільно завантажити до своїх девайсів у форматі mp3, або придбати за допомогою медіа-майданчиків. У якості хіта, цей трек увійде в основу наступного альбому від «GG ГуляйГород», реліз якого заплановано на початок 2020 року.

GG ГуляйГород – See U
Google Play
iTunes
MP3
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *