GG ГуляйГород – Панянка
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

GG ГуляйГород – Панянка (Альбом)

Гурт «GG Гуляйгород» пезентував свій новий повноформатний альбом під назвою «Панянка» для посилення новорічного настрою, який прослуховується на одному подиху, що змушує поринути у казковий світ українських народних текстів, ритмів танцювальної музики та гри чарівної скрипки. До платівки увійшли десять композицій, частина з яких уже була раніше представлена загалу на фестивалях етно- та фольклорної музики, але присутні тут і декілька абсолютно нових пісень, зокрема «Льон», однойменна «Панянка» та інші. У платівці ви також зустрінете щедрівку та колядку у новому осучасненому вигляді, а ще декілька пісень з попереднього лонг-плею гурту.

Загалом «Панянка» – це третій альбом гурту «GG Гуляйгород». Це десятка життєвих історій, десятка емоційних спогадів, десятка сміливих мрій.

«Наша «Панянка» виконує стародавні співанки і відривається під фолк-біти сучасного EDM-напрямку. Вона може прискорити ритм, а може сповільнити його, зберігаючи у собі святковий дух і щастя моменту. Вона завітає до вас на Різдво і буде жити у вашому плей-листі своїм життям. Занурюйтесь…» – коментують учасники «GG Гуляйгород».

«Друзі, у передчутті свят ми даруємо альбомчик! Насолоджуйтеся, проводьте час з близькими і бережіть себе. Дякуємо всім, хто долучився!» – додають музиканти у соціальних мережах.

GG ГуляйГород – Панянка
Придбати альбом
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *