GG ГуляйГород feat. King Kwa Zulu
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

GG ГуляйГород feat. King Kwa Zulu – Гаївка (Кліп)

Пісня під назвою All for love, або просто «Гаївка», яку музиканти проекту «GG Гуляйгород» (експериментальне відгалуження знаної фолькової формації «Гуляйгород») виконали спільно з епатажним хіп-хопером King Kwa Zulu, отримала своє візуальне втілення. Даний офіційний кліп музиканти презентували сьогодні (26 жовтня 2017 року) на своєму YouTube-каналі.

Цікаво, що цю пісню музиканти відшукали у маленькому селі Сосни на Вінничині, де вони перебували з етнографічною експедицією. Як розповіли їм місцеві, раніше дану співанку використовували у грі-веснянці, де її символічно співала маленька дівчинка. «Веснянка» – це пісня про молодість, оновлення природи, але відеоряд до неї вирішили зняти зовсім не дитячий, із елементами еротизму, напівоголеними постатями та чуттєвими дотиками.

Ідея кліпу «Гаївка» належить режисеру Тоні Ноябрьовій – учасниці кінофестивалю «Молодість», та донці знаного українського режисера, шоумена й актора Іллі Ноябрьова. За її словами, вона хотіла створити дійсно красивий та чуттєвий продукт. «Моя нова робота! Дякую музикантам, моїй чудовій команді, а також усім красунчикам, які знімалися у ній», – пише у Фейсбук дівчина.

Особливий акцент знімальна група вирішила поставити на малюнки на тілах акторів. Відтак, тіло одного з головних персонажів (мова про King Kwa Zulu, не тільки музиканта, а й учасника української «Битви Екстрасенсів») розмальовували цілу годину з гаком. Зйомки проходили в одному величенькому павільйоні, де ліс було відтворено декораторами за допомогою гілок дерев, а функції річки виконував взятий в оренду басейн. Робота тривала з самісінького ранку і до пізньої ночі, тому ближче до фіналу актори й музиканти розійшлися зовсім не на жарт – усе завершилося стрибками у згаданий басейн. У результаті орендований реквізит було зіпсовано й подряпано, тож повернути його назад до крамниці не вдалося – так «GG Гуляйгород» стали власниками особистого басейну. Тепер чекаємо на їхній літній кліп із добре знаним басейном у головній ролі, адже дороги назад уже немає.

Українська музика: GG ГуляйГород feat. King Kwa Zulu

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *