GG ГуляйГород – Щедрівка
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

GG ГуляйГород – Щедрівка (Відео)

Етно-EDM (Electronic Dance Music, – англ.) формація «GG ГуляйГород» підготувала для меломанів тематичну новинку у вигляді свіжої композиції «Щедрівка», доповнену, до того ж, офіційним відеорядом. Цікаво, що в основі згаданої пісні лежить щедрівка, яку музиканти віднайшли в Черкаській області ще у 2005 році.

Режисером мінімалістичного відео виступив Ден Ткач. «У монтажі «Щедрівки» ми використали ефект двадцять п’ятого кадру, де з’являються колядницькі маски, колись обов’язкові атрибути в колядницьких ватагах», – розповіли читачам «Нотаток» учасники «GG ГуляйГород».

Осучаснена музика автентичної колядки: «GG ГуляйГород»; Зведення: Олег Татарчук, cтудія «Кофеїн». Варто також додати, що презентовану новинку можна вільно та легально завантажити до своїх медіа-девайсів з офіційного сайту гурту.

Зауважимо, що прихильники гурту досить активно відреагували на щедрівку, залишивши чимало відгуків у мережі: «Чарівне магічне поєднання вокалу – ні з ким не сплутаєш»; «Який чудовий подарунок, ваша щедрівочка!»; «Пісня немов з душею говорить»; «Любі ГГ порадували на свята»; «Обожнюю «ГуляйГород». Оце слухаю і завше згадую «Веснянку» – така ностальгія. Ммммм».

GG ГуляйГород – Щедрівка
Завантажити

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *