GG ГуляйГород – Рясна-Красна
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

GG ГуляйГород – Рясна-Красна (Відео)

Вже традиційно для самих себе, третій рік поспіль, гурт «GG ГуляйГород» презентує святково-різдвяну композицію. Цього року музиканти підготували для меломанів автентичну колядку під назвою «Рясна-красна», яка була знайдена в селі Долинівка Гайворонського району Кіровоградської області.

Анімація: Клим Палій; зведення: Олег Татарчук (студія «Кофеїн»).

За словами учасників «GG ГуляйГород», у різдвяну ніч небо розкривається для того, щоб увібрати у себе та втілити у життя всі людські бажання. Тому не баріться і собі пригадувати мрії, зустрічайте ватагу колядників та радійте разом із ними! «Ця історія розповідає про те, що навіть у великому сучасному мегаполісі трапляються справжні дива на Різдво», – кажуть музиканти.

До речі, варто також додати, що колядки у виконанні «GG ГуляйГород» вже зовсім скоро можна буде почути наживо – 8 січня у столичному будинку органної та камерної музики відбудеться казковий концерт «Територія Різдва», у якому, окрім них, також візьмуть участь Олег Собчук («СКАЙ»), Віталій Кириченко («Нумер 482»), Illaria, Мирослав Кувалдін («The ВЙО»), Анжеліка Рудницька та багато інших. Квитки за посиланням нижче.

GG ГуляйГород – Рясна-Красна
Квитки
Скачати MP3
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *