GG ГуляйГород Ой Весна Весна
Електронна музика, Етно та фольк, Живі виступи, Кліпи, Матеріали

GG ГуляйГород – Ой Весна Весна (Відео)

Музиканти етно-електро команди «GG ГуляйГород» (учасники шоу «Голосу Країни 2022») вирішили переосмислити давню українську веснянку та вже презентували результати своєї творчої роботи – пісню «Ой Весна, Весна».

За словами виконавців, «Ой Весна, Весна» є піснею, що має об’єднати музикантів та волонтерів, допомогти у зборі коштів для підтримки наших захисників.

«У давнину веснянки згуртовували людей навколо спільних мрій і прагнень. А сьогодні вся наша країна, як одне ціле бореться за своє незалежне майбуття. Тож нехай ця весна наближає нас до жаданої Перемоги! Слава Україні та всім її героям!» – йдеться в повідомленні від «GG ГуляйГород».

GG ГуляйГород - Ой Весна Весна

Додамо, що «GG ГуляйГород» – етно-електронна музична формація, що поєднує український фольк із сучасною танцювальною музикою. Вперше колектив отримав визнання широкої аудиторії меломанів після видання спільної платівки «Тартак – ГуляйГород» у 2005 році. Наразі у творчому доробку колективу значаться три студійні альбоми, чимало офіційних кліпів. Гурт гастролював у Польщі, Греції, Естонії, Єгипті та навіть в Індії, був учасником масштабних вітчизняних фестивалів, наприклад Atlas Weekend, «Файне Місто», Respubica FEST, ГогольFest, Khortytsia Freedom, «Країна Мрій» та інших.

Гурт «GG ГуляйГород» є фіналістом музичних конкурсів «M2 Хітконвеєр» (2021, 2018) та «Українська Пісня» (2021, 2016).

GG ГуляйГород Ой Весна Весна
Слухати чи придбати | Скачати Mp3

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *