GG ГуляйГород feat Morphom – Веснянка
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

GG ГуляйГород & Morphom – Веснянка (Кліп)

Етно-електро проєкт GG ГуляйГород та Morphom презентували відео на спільний трек «Веснянка». Кліп знятий в рамках проєкту Культура On/Off у мальовничій Бакоті на Хмельниччині, яку ще називають українською Атлантидою. Затоплене село нині – одна з найбільш запитуваних українцями в Гугл туристичних локацій.

Проєкт створено організаторами Respublica FEST за сприяння Українського Культурного фонду. Його мета – разом з музикантами та культурними діячами відвідувати села та містечка, яких не торкнулася урбанізація і які зберегли унікальну культуру. Так, у 5 регіонах Хмельницької області 5 гуртів знали 5 кліпів. Після закінчення пандемії ці місця мають усі шанси стати новими туристичними точками на мапі України.

В основі «Веснянки» лежить архаїчна пісня-містерія з Поділля, під яку водили хороводи наші предки. Трек – фіналіст музичних конкурсів М2 «Хітконвеєр 2021» та «Українська Пісня 2021».

Також цьогоріч гурт представляє Україну на шоу-кейсі фестивалю Tallinn Music Week 2021, Folktronica Stage.

Костюми і стиль кліпу – робота відомого дизайнера Валерія Топала.

GG ГуляйГород – етно-електро проєкт, що поєднав український фольк із сучасною денс-музикою. Вперше проект став відомий широкій аудиторії після випуску спільного альбому «Тартак – ГуляйГород».

За плечима гурту три альбоми, відеокліпи, концерти у Польщі, Естонії, Греції, Єгипті та в Індії, участь у великих українських фестах, таких як «Atlas Weekend», «Respubica FEST», «Gogol Fest», «Khortytsia Freedom», «Країна Мрій» тощо.

GG ГуляйГород feat Morphom – Веснянка

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *