Gerold - 2013
Матеріали, Рок та альтернатива

Gerold – 2013

Рок-н-рольний запал і потужне шаленство – ось що мають на меті представити слухачу музиканти київського гурту Gerold. Саме тому дебютний альбом гурту, який тільки-но нещодавно було презентовано, витримано саме в такій тенденції. Хоча варто зазначити, що одноіменна платівка вмістила в себе і більш чуттєві композиції з прихованим подекуди підтекстом, такі як “Дівчина VK”, “Тенети”, тощо. Цікаво що на диску присутній також бонус-трек “Какаду”, який, за словами музикантів, вони вже майже терпіти не можуть, бо саме цю пісню частіше всього вимагає на концертах публіка, і зіграна вона була вже незліченну кількість разів. Жартівлива пісня про надокучливого папугу, як це не дивно, одразу припала до смаку слухачам.
Гурт Gerold не так давно відсвяткував своє триріччя, тож видання дебютного альбому стало своєрідним подарунком музикантам самим собі і слухачам, без яких, звісно, не може повноцінно існувати жоден колектив. Четверо хлопців зовсім недавно розпочали писати сторінки в історії свого музичного проекту, саме тому варто очікувати від них яскравих новинок вже у найближчому майбутньому. Як неодноразово зазначали музиканти про свою музику, її зовсім не обов`язково просто слухати – її треба відчувати, відриватися під неї, так би мовити жити на всі сто. Cаме такий саунтрек для життя сповненого оптимізму і веселощів мали на меті створити музиканти Gerold.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/13240032″ params=”color=3e3c3b&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *