Гапочка – Необхідна
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Гапочка – Необхідна (Альбом)

Як і було обіцяно меломанам, Катя Гапочка і Євген Якшин презентували свій четвертий альбом під назвою «Необхідна». Новий альбом гурту «Гапочка» налічує 9 пісень, запис та зведення яких зробив Антон Іларіонович. До запису альбому дует залучив перкусіоніста Андрія Мороза, чиї ритмічні та звукові рішення додали релізу необхідного шарму.

За словами Каті Гапочки, альбом «Необхідна» став справжнім відображенням семи останніх років її життя, з усіма супровідними відчуттями, хвилюваннями та емоціями. «Кінець лютого, температура і біль у горлі. Два дні до нашого виступу в рамках Music Export Ukraine, після якого ми з Євгеном вирішили грати вдвох. У цей день я беру гітару і пишу нові пісню. І так з’явилась моя улюблениця – «Необхідна». Так і назвали альбом. Що ж, в мені забагато сьогодні сентиментів і я трохи егоїстично все це зараз смакую. Скажу одне – цей альбом присвячено одній людині, ну майже повністю», – говорить Катя про платівку.

«Мені хотілося створити максимально «Катін» альбом: різкий, наївний та глибокий. Ще у червні, коли було записано перший сингл під назвою «Чую», ми зрозуміли, що віднайшли потрібне звучання і продовжили працювати над платівкою в обраному напрямку», – додає Євген Якшин.

Вже 17 грудня гурт «Гапочка» наживо презентує новий альбом столичній публіці у Caribbean Club. Нагадаємо, що напередодні виходу лонг-плею, дует презентував кліп на однойменний трек «Необхідна», про який ми вже розповідали читачам «Нотаток».

Гапочка – Необхідна
Google Play
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *