Гапочка – Необхідна
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гапочка – Необхідна (Кліп)

Напередодні прем’єри своєї нової студійної платівки «Необхідна», гурт «Гапочка» презентував офіційне відео до її титульного однойменного треку. Відео: Єгор Трояновський, Оля Журба.

За словами музикантів, в основу композиції «Необхідна» покладено пристрасть, яку несила виразити, але практично неможливо стримати, пристрасть, яка часто стає необхідністю.

Ось що розповіла «Нотаткам» про новинку Катя Гапочка: «Пісня була написана за два дні до нашого виступу на Music Export Ukraine. Перед цим я мала піти на радіо, щоб розповісти про нашу участь у цьому проекті, але я захворіла, у мене заболіло горло і піднялася висока температура, тому я було змушена відмінити цей похід. Цілий день пролежала вдома, а вечорі взяла до рук гітару і написала пісню «Необхідна». Початково вона була без приспіву. Десь через два місяці Женя «відчув» цю композицію і накидав приблизний варіант аранжування, але, за його словами, у ній чогось не вистачало. Буквально на наступний день я написала приспів, ми швидко «добили» цю пісню і вперше зіграли її на нашому сольному концерті у «Майстер класі». Ми зрозуміли, що це одна з найкращих пісень майбутнього альбому, принаймні вона виділяється з усіх інших, тому, з часом, ми вирішили назвати у її честь всю платівку».

Гапочка - Необхідна

«Цьогорічна осінь дуже симпатизує тим, що в ній мало різних меланхолічних роздумів і чимало конкретних дій. Результат цих дій ви почуєте дуже скоро. Звісно, ми є такими самими людьми, як і ви, такими собі епізодичними хвилями. Так, ми втомилися, але це приємна втома. Вже зовсім скоро буде готова наша нова, експресивна платівка під назвою «Необхідна». Тому ми із радістю запрошуємо вас на її презентацію у столиці!» – анонсують учасники гурту «Гапочка».

Що стосується релізу вищезгаданого, четвертого за ліком альбому, то його презентація відбудеться 17 грудня у Caribbean Club. Квитки на подію за посиланням нижче.

Гапочка – Необхідна
Квитки
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *