Гапочка – Чую
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Гапочка – Чую (Відео)

Давненько вже не було новин від Каті Гапочки і ко, аж ось, маємо для вас «живе» відео до нової пісні «Чую». У кадрі гурт «Гапочка» постає у вигляді дуету, що складається з Євгена Якшина (гітара) та, власне, Каті (вокал), а сама композиція, відповідно, виконується у форматі акустики. Втім, за словами авторів, це лише перше втілення даної пісні.

Акустичний лайв від «Гапочки» було знято у рамках серії відео #radiobunnysfriends. Зйомка, зведення та мастеринг: Олександр Дворецький.

«Пісня «Чую» була написана ще у 2015 році в машині, дорогою додому з концерту в Одесі і довгий час сприймалась нами як жарт. Ми не будували на неї планів і я лише інколи виконувала її в акустиці. До моменту, поки я так само невимушено і швидко не написала аранжування. І ось тепер можна очікувати на цю пісню у новому альбомі гурту «Гапочка». Щодо лайв-відео, то це ідея та ініціатива Саші Дворецького. Спочатку ми думали виконати інший новий трек, але після знайомства з локацією, ми вирішили, що саме пісня «Чую» найкраще пасує цьому вінтажному місцю. Таких квартир у Києві напевно більше не існує, тому ми дуже вдячні Ірині Горшковій, яка зберегла її, та дозволила нам доторкнутись до своєї історії», – поділилася з читачами «Нотаток» фронвумен гурту «Гапочка».

Гапочка – Чую

Цікаво, що нещодавно у мережі з’явився ефір програми «Промінь. Живий» («UA: Перший») за участі «Гапочки», де гурт грає вже вчотирьох, демонструючи класичний гітарний саунд. Відтак, можемо зробити висновок, що творчий період електроакустики лишився позаду і команда в чергове має чим здивувати меломанів у новому матеріалі. Тим паче, що всі аранжування пісень майбутньої платівки – справа рук та вміння самої Каті.

Варто також зауважити, що у рамках згаданої нами програми, гурт «Гапочка» виконав ще одну нову композицію з майбутнього лонг-плею, яка отримала назву «Голос твій» (12:26).

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *