GannaBaby - Заводиш
Матеріали, Популярна музика, Релізи

GannaBaby – Заводиш (Сингл)

Київський електропоп-гурт gannababy_ випустив пісню «Заводиш», яку називає ідеальним саундтреком для сексу. Ця пісня — передвісник майбутнього ЕР гурту, де вже не буде рептилоїдів і біопаспортів, а будуть пісні про любов.

«Написання цієї пісні почалося з того, що я колись давно гуляла з хлопцем на Позняках. Вечірній Київ, усе навколо так романтично, і тоді в мене зʼявилися перші рядки — “ти мене заводиш, в руках тримаєш міцно, ти мене заводиш додому, коли пізно”. Хотілося передати те відчуття, коли тобі комфортно з партнером, ти впевнена в собі і не боїшся про це говорити» — розповідає фронтвумен гурту, Ганна Нелуп.

Спочатку пісня планувалася фітом, але гурт дуже довго перебирав варіанти, кому можна віддати куплет. Врешті гурт вирішив робити «Заводиш» сольною піснею. Трек увійде до ЕР «Р», другого мініальбому з циклу «Н.Р.А.» (Найкращий Реп Альбом), який буде концентруватися на темах любові та близькості.

GannaBaby - Заводиш

«Заводиш» — доволі нетипова пісня для gannababy_, особливо після їхнього останнього ЕР «Н», присвяченого суспільним проблемам і доволі агресивного за звучанням. «Н» був повен теорій змов, рефлексій на глобально важливі теми і впливу сект з російським корінням на українське суспільство. Проте Ганна каже, що захотілося чогось більш невимушеного, легкого і романтичного на фоні постійного соціального напруження від війни.

«Це не те, що можна вмістити в канву штрихкоду на лбу, рептилоїдів і усього іншого, написаного нами. Можливо, ця пісня навіть запустить мій сольний проєкт, де я зможу виливати якісь романтичні, інтимні настрої і не думати за формат. “Заводиш” — результат дуже складного для нас усіх року, коли ти не надавав собі право ступити крок вбік і постійно був зосереджений на тому, що зараз війна і треба говорити про неї насамперед».

GannaBaby – Заводиш
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *