GannaBaby – Сумую / Кожен День
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

GannaBaby – Сумую / Кожен День (Кліп)

Ще один колектив-трудоголік, який встиг організувати прем’єру у новому 2019 році – столичний поп-гурт GannaBaby. Напередодні (01.01.2019) музиканти оприлюднили у мережі новий кліп на пісню «Сумую» («Кожен День») зі свого дебютного міні-альбому «Лише Своє», створений за участі режисера Максима Ткачука. До слова, новинка стала другим офіційним відео у кліпографії киян після ролику «Коло Кола».

«Якщо коротко, то над відео працювала чималенька команда професіоналів. Протягом шести місяців створювався образ пасивної агресії і монументальної самотності дівчини, яка написала пісню-помсту негіднику, в котрого їй трапилось закохатись. Сюжет проглядається не одразу, адже в роботі є багато деталей, яскравих образів, які захоплюють око при першому перегляді. А ще там є левітація», – інтригують читачів «Нотаток» учасники GannaBaby.

Зауважимо, що пісня «Сумую» («Кожен День») потрапила до ТОП-50 треків 2018 року за версією нашого ресурсу, тому якщо ви ще не встигли познайомитися з даною підбіркою, запрошуємо надолужити згаяне, скориставшись наступним посиланням.

GannaBaby – Сумую / Кожен
Google Play
GannaBaby y Facebook
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *