Матеріали, Популярна музика, Релізи

GannaBaby – Лише Своє (EP)

Декілька днів тому харизматичний інді-поп гурт GannaBaby видав свій дебютний міні-альбом під назвою «Лише своє», що став симбіозом легкої сучасної електроніки з приємним жіночим вокалом. За словами авторів, ці чотири треки проносять лейтмотивом легкий, ніжний сум, ненав’язливу меланхолію, але пульсуюча енергія музики не дасть слухачу засумувати. «GannaBaby – музика, ласкавий вокал, двіжняк, літаючі барабанні палки, танцюючий басист і пісні, наповнені нестримною енергією», – характеризують самих себе учасники колективу.

«Дев’ять місяців плідної роботи увінчалися кліком на аплоуд і чотирма треками. Не ходіть по колу, завантажуйте і слухайте новий ЕР «Лише Своє» від GannaBaby на SoundCloud, iTunes, GooglePlay, Spotify та на інших музичних платформах. Залишайте реакції, шерьте, а я буду робити далі. Жереб кинуто!» – пише у Facebook вокалістка колективу Ганна Нелуп.

GannaBaby – активні live-перфомери. Всього за чотири місяці концертної діяльності вони встигли виступити на Стартап Гогольфесті в Маріуполі, завітати на фестиваль EasyDay в Дніпро, заїхати до краматорського «Алхіміка». Що ж стосується Києва, то «Ганнабейбівців» можна було помітити на сцені Арт-Заводу Платформа, Арт-причалі, в «Атласі», в «Х.Л.А.М.і», «Барбарі», «Дороті Пабі», It’s not the Louvr gallery bar, але найулюбленіше місце зустрічі музикантів – столичний «Алхімік». Саме там планується наступний виступ, тому слідкуйте за анонсами від гурту.

GannaBaby – Лише Своє

Google Play
GannaBaby y Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Нічогенько, десь навіть хітово!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *