GannaBaby – Лише «Лише Своє»
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

GannaBaby – Лише «Лише Своє» (Відео)

Молодий столичний інді-поп гурт GannaBaby вже доріс до проміжного підсумовування досягнутого, адже нещодавно проект відсвяткував першу річницю своєї спільної музичної діяльності. Саме з цього приводу музиканти оприлюднили MashUp (змішувати композиції, – англ) відео «Лише «Лише Своє». До слова, «Лише своє» – це назва дебютного ЕР гурту.

Свіжий ролик презентує слухачу оновлене звучання команди крізь призму чотирьох поєднаних у ньому пісень – «Прозоро», «Коло Кола», MaBoy та «Сумую».

«За задумкою, відео поділяється на 4 частини, кожна з котрих знімається одним тейком. Кожна з цих частин має свою характерну атмосферу та демонструє фішки сценічного образу музикантів. Головне для нас було передати в цій роботі свою енергію і вказати вектор подальшої діяльності», – коментує фронтвумен GannaBaby Ганна Нелуп.

Зауважимо, що за цей рік GannaBaby встигли видати перший міні-альбом, зняти два офіційні кліпи, а також відіграти понад п’ятдесят живих концертів.

«За перший рік діяльності ми мали достатньо активний графік концертів. До того ж організувалися і з’їздили в тур. Мали хорошу нагоду протестити нашу музику, визначити її сильні і слабкі сторони, випробувати себе на абсолютно різних майданчиках і публіці. Виходячи з отриманого досвіду, захотілось надати нашому альбому більше характеру. Після низки концертів трек відчувається зовсім по-іншому, аніж коли створюєш його в тепличних умовах студії. Тому вирішили зробити ремейки на треки EP «Лише своє» і заміксити їх у MashUp. Оновлений музичний матеріал настільки нам зайшов, що закортіло зняти на нього відео і, можливо, перевипустити кожен з чотирьох треків в новому звучанні. Це потребує багато роботи, часу і вкладень, але думаю результат того вартуватиме. Також в новому році хочеться випустити новий альбом і продовжувати активну сценічну діяльність», – додає вокалістка.

GannaBaby – Лише «Лише Своє»
GannaBaby y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *