GannaBaby – Лежебоче
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

GannaBaby – Лежебоче (Кліп)

Одні з найяскравіших контент-мейкерів та відкриття літа, київський гурт GannaBaby презентував свіжу роботу — «Лежебоче».

З моменту виходу синглу «Класні Лосіни» у червні стало відомо, що гурт GannaBaby готує новий альбом у студії Revet Sound. Диско-техно трек «Лежебоче» — це вже другий сингл з нового альбому і одразу вечірка-презентація та концерт.

ЛЖБЧ (від українського слова «лежебока» — ледар, нероба) — головний герой пісні-історії. Він тусер і йому це по тязі. Йому подобається нічне життя, швидкість, розфокусування і швидка зміна картинок. Зрозуміло, що головний герой стає заручником такого лайфстайлу. Прокидатися зранку після кількох годин сну — найбільша тортура й таке небажане зіткнення з реальністю. Тому життя відбувається в режимі STAND BY ночі. І так по зачарованому колу в нікуди.

GannaBaby – Лежебоче

«Текст «ЛЖБЧ» — це флешбеки. Я сама кілька років тому була жорстким тусером. Перестала зависати 4 роки тому, бо в моєму житті з’явились певні амбіції щодо власної творчості. Я пам’ятаю стан, коли день за днем ти висиш вночі, спиш кілька годин на добу, ледь встаєш і йдеш на навчання, ще навіть до кінця не протверезівши. А потім знову ввечері вриваєшся у двіж. Відчуваєш, що береш від життя по максимуму! Живеш на повну! Джанк-романтика, котру споживаєш одразу, і потім нічого крім шлункових розладів не лишається. Соціальне випивання. Торгівля обличчям. Перебільшення свого «я». Фейс-контроль. Максимальний злив бабла. Життя на підсосах, зате дискотектно!» — коментує пісню її авторка та вокалістка гурту Ганна Нелуп.

Над кліпом працювала команда загадкового режисера Шах Таліфта, відомого за роботами з гуртами Velikhan, Jinjer та Дашою Астаф’євою.

«Працювалося кльово. Гарна атмосфера у групи. Мені лайк. Тречок «ЛЖБЧ», із трьох скинутих Тимуром, викликав найбільше асоціацій. Тому він і переміг у цьому нелегкому фінальному відборі. Бажаємо йому успіхів та підкорення вершин», — коментує процес зйомок режисер Шах Таліфта.

Премьера складається з 2 частин: офіційного відео та лірик-відео (з’явиться на youtube GannaBaby 18 вересня). Головних героїв паралельної історії поєднують декорації та схожий стан. Проте офіційна версія розкриває трешову історію до кінця. Усі каскадерні трюки виконує барабанщик гурту Тимур Соловйов. А загалом у зйомках на 3 локаціях, що тривали 20 годин, було задіяно більше 50 людей.

GannaBaby – Лежебоче
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *