GannaBaby – Квіти / Не за бабки
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

GannaBaby – Квіти / Не за бабки (Відео)

Квіти не за бабки: український гурт GannaBaby презентував іронічну пісню про виживання на карантині.

GannaBaby інтригують і набирають обертів перед виходом нової платівки. Нещодавно, в день народження фронтвуман Ганни Нелуп молодий київський гурт презентував іронічну пісню «Квіти (Не за бабки!)», а сьогодні випустив не менш іронічне DIY відео на неї.

Пандемія вдарила по культурній сфері найбільше, залишивши артистів без заробітку — із пустими кишенями та без можливості творити далі. GannaBaby в іронічній манері запевняють: за бажання заробити гроші на музику можна (і треба) у будь-який спосіб. Навіть продаючи оберемки квітів автомобілістам у заторах.

«Карантин та відміна майже всіх масових заходів суттєво вплинули на життя й діяльність діячів культури. Тому питання на тему «Чим ти зараз займаєшся?», «Звідки береш гроші на життя?», «Як виживаєш?» і подібні все більше й більше привертають увагу широкого загалу. Це наша іронічна відповідь усім, хто цікавився, як виживають GannaBaby», — пояснюють учасники гурту.

На відміну від кліпів «Класні лосіни» та «ЛЖБЧ», «Квіти (Не за бабки!)» – це DIY відео в рамках плейлисту соціально-іронічних короткометражок на YouTube гурту. Знімали роботу GannaBaby заручившись лишень власними силами та креативом. Головною і, по суті, єдиною локацією відео стала квартира фронтвумен гурту Ганни та прибудинкова територія.

До речі, у відео використані не живі, а паперові квіти. Адже GannaBaby пропагують своєю творчістю екоусвідомлені меседжі: сортувати сміття, долучатися до всеукраїнських прибирань у парках, не зривати живі квіти, а тим більше — конвалії, що занесені в Червону книгу України.

Нагадаємо, що, попри карантин і локдаун, GannaBaby не зупиняли двіж та максимально виклалися у 2020-му. Музиканти видали два успішних танцювальних хіти — «Класні лосіни» та «ЛЖБЧ» разом із яскравими кліпами на них, запалили на Respublica FEST та назнімали гігабайти креативного контенту. А сьогодні гурт на низькому старті — він закінчує роботу над новою платівкою в студії Revet Sound.

GannaBaby – Квіти / Не за бабки

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *