GannaBaby – Коло Кола (Кліп)
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

GannaBaby – Коло Кола (Кліп)

Дебютний кліп гурту GannaBaby на пісню «Коло Кола» – танцювальний і легкий заділ на майбутню осінь. Влітку «ганнабейбівці» посіяли свій перший EP в родючі ґрунти мережі і от, вирішили завершити літній сезон випуском дебютного відео на одну із його пісень.

«Трек «Коло Кола» завжди підіймає публіку на наших концертах. Тому коли ми вирішили знімати кліп, то не було ніяких сумнівів щодо вибору пісні», – ділиться інсайтами bassdancer «ГаннаБейбі» Станіслав.

Для зйомок кліпу гурт запросив в столицю дніпровського режисера Юраша Василя. «З Васею ми познайомились під час гастролей гурту в Дніпрі. Він відзняв прекрасні кадри нашого живого виступу і коли запропонував зняти для нас кліп, ми одразу погодились. Єдине, довго розмірковували хто до кого має приїздити. Все таки вирішили запросити Васю і провести продуктивний вікенд в столиці», – говорить Тимур, драмер GannaBaby.

На думку авторів, їхнє дебютне відео вийшло танцювальним, яскравим і таким, що повністю розкриває учасників гурту. «Опісля перегляду, глядач точно зрозуміє хто такі «ганнабейбівці» і відчує їхню харизму. У будь якому разі сподіваємось, що посіяні GannaBaby насіння проростуть і принесуть гурту плоди для подальшої діяльності», – йдеться у пресс-релізі.

«Ми дуже ретельно підбирали образи кожного учасника для передачі особистості, адже ми всі по-своєму різні. В той же час нас об`єднує певна свобода самовираження і прийняття один одного такими які ми є. У будь-якому разі я дуже задоволена результатом і вважаю, що саме такою має бути наша перша робота, наша візитна картка», – додає Ганна, фронтгьорл команди.

GannaBaby – Коло Кола

GannaBaby у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *