GannaBaby – Класні лосіни
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

GannaBaby – Класні лосіни (Кліп)

Андеграунд-іноді-поп гурт GannaBaby оприлюднив нове відео на пісню з красномовною назвою «Класні лосіни». І відео, і трек покликані підняти настрій фанів, які через карантин не можуть ходити на звичні концерти та їздити на музичні фестивалі.

На «Класні Лосіни» музикантів надихнули їхні прихильники. Під час виступу гурту на фесті «Файне Місто» один із фанів почав голосно скандувати «Класні Лосіни» (бо саме такі були у вокалістки гурту Ганни). За кілька хвилин GannaBaby незчулися, як фразу вже кричав увесь натовп. Саме такі скандування можна почути в офіційному записі пісні.

«У кліпі йдеться про прихильника, котрий шалено фанатіє від одного гурту. Коли в телемагазині нарешті починають продавати лосіни від цього самого музичного колективу, то він одразу ж купує ці лосіни – вони для нього є приємним матеріальним доповненням від улюблених виконавців. І він їде на концерт саме в цих лосінах, бо ними показує, який він трушний фен і як сильно він любить команду», – розповіли «Нотаткам» про кліп GannaBaby.

GannaBaby – Класні лосіни

Над сценарієм кліпу працювали самі GannaBaby. Більше того — музиканти зіграли у відео одразу декілька ролей, зокрема вокалістка Ганна закосплеїла самого Слеша з гурту Guns’n’Roses. За операторським штурвалами стояв Назар Мануляк, профі, знаний за кліпами для Казка, Shanti People, Yuko.

Додамо, що для кліпу учасники знімального процесу розробили чи зіпсували цілу купу унікального реквізиту так званого «Музичного Гурту». Тут і золотий квиток на концерт, і безліч фейкових постерів, і посуд, і наклейки на авто, і каблучка з логотипом, і, звісно, класні лосіни. До речі, вони стануть однією з позицій нової лінійки мерчу від GannaBaby. Також до нового мерчу увійдуть футболки з написом «Музичний Гурт», як символ того, що ця історія могла статися з кожним тру фанатом будь-якого музичного гурту.

«Класні Лосіни» — перший сингл із майбутнього альбому. Наразі GannaBaby активно працює над ним у студії Revet Sound. Вихід альбому заплановано на жовтень.

«Карантин для нас проходить максимально продуктивно, він нам на руку. Бо зараз ми пишемо альбом, і нас ніхто не відволікає. Ми можемо максимально зосередитися на створенні контенту, що, власне кажучи, і робимо. І, власне, «Лосіни», і як окрема шмотка, і як пісня, і як кліп – це прояв продуктивності першого місяця карантину. Ми трошки змінюємо стиль, йдемо у складнішу і більш важку музику. Як ми любимо це називати – «ідемо глибше в андеграунд». У нас буде багато експериментів з вокалом: будуть різні форми. По тематиках це будуть пісні не про кохання, або майже не про кохання», – додають музиканти.

GannaBaby – Класні лосіни
гурт у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Igor Nedashkivskyi says:

    Ритмічно, мелодійно, запам’ятовується, все є для того, щоб бути в ротації на національних радіостанціях

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *