GANNA – Вітер
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

GANNA – Вітер (Кліп)

Джазова співачка і композиторка Ганна Гринів, разом із іншими учасниками гурту Ganna, створили романтичну казку під назвою «Вітер» – це новий кліп на пісню з нещодавно презентованого альбому «Дикий лис». Режисер новинки: Oleksandr Frazé-Frazénko.

За словами музикантів, вони багато працювали над відео, отримавши у результаті справжнє короткометражне кіно на сім хвилин. Безпосередньо сам знімальний процес, якому передувала тривала ідейна та організаційна підготовка, тривав одну дому – зйомку було розпочато о п’ятій годині ранку, а останню сцену було відзнято вже посеред ночі.

«Дорогі друзі! Ми щасливі представити офіційний кліп на пісню «Вітер»! У сюжеті, спільно з режисером Oleksandr Frazé-Frazénko та агенцією Urban Lys, ми намагалися відтворити атмосферу урбаністичної етно-казки. Ми створили історію, натхненну українською казкою «Кривенька Качечка». Можливо, ви знаєте зміст. Історія нашого відео трохи інша, але суть залишається незмінною. Ідеться про те, як важливо любити, не намагаючись когось змінювати. Це стосується чого завгодно: любовних відносин, дружби, співіснування різних етнічних груп, сексуальних орієнтацій, гендерних визначень», – йдеться у дописі гурту Ganna у Facebook.

Зауважимо, що радіоверсія згаданої композиції вже зараз ротується на джазових радіостанціях Німеччини (де наразі живе та працює вокалістка) та України.

GANNA – Вітер
Гурт у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *