G.U.P та дзига - 100 життів
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

G.U.P та дзига – 100 життів (Альбом)

Після довгого творчого затишшя, музиканти харківського гранжового гурту «G.U.P. та Дзиґа» повертаються зі своїм новим студійним альбомом під назвою «100 життів», який учасники колективу нещодавно виклали у всесвітню мережу для вільного розповсюдження. Нагадаємо, що останній сингл від харків’ян – пісня під назвою «Черепахи», була оприлюднена рівно два роки тому, а саме у травні 2013 року.

Свіжа платівка «100 життів» вмістила у себе дев’ять авторських композицій, серед яких присутні як старі пісні з оновленим аранжуванням, так і абсолютно нові напрацювання колективу. «Напевно, багато кому могло здатися, що наша творчість наразі перебуває у стані коми, бо щось її давненько вже не було чутно і видно… Та маємо сказати, що весь цей час ми не згаяли даремно. Навпаки, ми записали наш перший студійний альбом «100 життів», завдяки якому ви маєте нагоду посмакувати новими та для когось вже знайомими піснями! Ба більше – ми маємо наразі купу нового музичного матеріалу, який нам дуже кортить вам показати», – написали у соцмережах музиканти гурту «G.U.P. та Дзиґа».

Додамо, що назва формації, яку було засновано в першій столиці України в 2009 році, поєднує абревіатуру словосполучення «Глобальний Український Проект» та необтяжений значенням додаток «Дзиґа». Слухайте й оцінюйте новопредставлені композиції, долучайтесь до спільноти гурту ВКонтакті та залишайте ваші враження й коментарі щодо свіжого релізу «G.U.P. та Дзиґа».

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Наливайко says:

    Що значить “необтяжений значенням додаток дзиґа”?

    1. Мав на увазі що це слово у назві принципово нічого не означає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *