G. S. - Стіна
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

G. S. – Стіна (Відео)

До вашої уваги нова музична робота «Стіна» від співака, поета, композитора, а також саунд-продюсера під псевдонімом G. S. (Георгій Кованжі).

Ось що розповів автор про даний реліз: «Сьогодні світ навколо нас збожеволів, ми вже не можемо як раніше займатися буденними справами, думати про звичні речі. Наразі ми вчергове впевнюємося у важливості згуртованості, сімейних цінностей, відстоювання власних інтересів та свобод. Не можна піддаватися на жодні провокації.

G. S. - Стіна

Іноді ми припускаємо, що гніву, запереченню та агресії під силу впливати не складні ситуації, але це зовсім не так. Вони можуть лише посилити ті обставини, що склалися, а не вирішити проблеми. Байдужості та відчуженості також не вдасться вивести нас на правдивий шлях, вони тільки підсилять наші внутрішні страхи. І кожного дня ми живемо наче в ямі, намагаючись бодай трохи наблизитися до світла. За умови успіху, це бажане світло може трохи осліпити, але лише в перші миттєвості. Пізніше ми починаємо прозрівати і усвідомлювати, що всі ми є лише піщинками у цій безмежній коловерті подій і миттєвостей, але одна піщинка цілком здатна повпливати на загальний потік піску, якщо за нею послідують інші.

Головна ідея композиції «Стіна» полягає в тому, що не можна бездумно розтринькувати свій час, адже він є найдорожчим з усього що ми маємо, і його неможливо надолужити. Неможливо повернути людей, які вже не з нами, неможливо заново пережити важливі події… Як тільки нам вдається бодай трохи посунути стіну у нашій голові, перед нами одразу ж відкриваються великі можливості. І втрачати час на сумніви, страхи чи тривоги – це дорога в нікуди».

G. S. – Стіна
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *