G. S. - Щоночі
Матеріали, Популярна музика, Релізи

G. S. – Щоночі (Сингл)

Український музикант на псевдо G. S. представив на розсуд меломанів свою нову авторську композицію «Щоночі». Виконавець сам є автором віршів і музики, а також самостійно займається зведенням.

Дана пісня була написана у місті Вінниця, яке раніше було для G. S. чужим, але стало фактично рідним після початку повномасштабної війни. До того часу музикант ніколи не бував у Вінниці, але саме туди він перевіз свою сім’ю подалі від харківських обстрілів, і саме це місто наразі стало для нього та його рідних другою домівкою.

Перебравшись до відносно спокійної місцевості, автор не покинув справу свого життя – створення пісень та музики. Адже, за його словами, які би складнощі всіх нас не переслідували, ми маємо йти до кінця виборюючи свою свободу, своє право займатися тим, що любимо, у що вкладаємо свою душу. Сьогодні вороги і так забрали у нас надзвичайно багато. Але це не значить, що ми маємо відмовлятися від своїх мрій. Справжня сила проявляється у найтяжчі життєві періоди, коли ми розуміємо, що насправді є важливим.

«Композицією «Щоночі» я прагнув розповісти про відчуття, яке постійно гнітить і гризе зсередини – вину вцілілого. Це відчуття безнадії, коли ти нічого не можеш вдіяти, ніяк не можеш вплинути на поточні події. Все життя проходить наче у тумані, ти просто існуєш, кожен новий день тягнеться нескінченно довго. Ти знаходишся у відносній безпеці, розуміючи, що хтось у цей момент ризикує всім, що в нього є заради нашої свободи та безпечного життя. Кожен воює на своєму фронті, інформаційний фронт теж є дуже важливим, але… Розумом ти розумієш це все, але серце відчуває інше. У такій ситуації головне не звинувачувати себе і відпустити минуле, як би складно не було», – коментує Григорій.

Трек «Щоночі» вже доступний для прослуховування на всіх музичних майданчиках.

G. S. – Щоночі
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Прикольний трек, забрав у плей лист

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *