Fruity Demons – Прости мене
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Fruity Demons – Прости мене (Сингл)

Відпустити і простити, – благають учасники електропоп дуету Fruity Demons у своїй новій пісні «Прости мене», яка, до речі, стала їхньою першою авторською роботою. Звісно, вибачення музиканти просять аж ніяк не за свою прем’єру, а з огляду на любовну драму, що розгортається за сценарієм самої композиції. Як зазначили представники зовсім юної формації, вони планують і надалі покладати в основу своїх робіт достатньо емоційні тексти, оздоблюючи їх елементами стилістик breakbeat та electropop.

Не дивлячись на те, що сам проект Fruity Demons є дуже молодим (засновано його було лише на початку 2018 року), обидва його учасники, Христина Ожибко та Михайло Попик, вже мають неабиякий творчий досвід. Більше того, досвід цей стосується їхньої спільної роботи, адже понад сім років вони піч-о-пліч відіграли у кавер-гурті, накопичуючи разом із тим авторський матеріал. І ось, нещодавно музиканти вирішили, що наразі настає влучний час для того, щоб почати ділитися згаданими напрацюваннями зі слухачами, а в якості відповідальної дебютної роботи, вони обрали пісню «Прости мене».

Варто зауважити, що перша композиція Fruity Demons одразу ж вийшла на відомому лейблі Moon Records. «23 березня – дуже особлива дата для нас. Адже саме в цей день у світ вийшла наша дебютна композиція «Прости мене» на лейлбі MOON Records. Отже, менше слів та приємного прослуховування! Будемо вдячні за поширення та відгуки», – пишуть музиканти у Фейсбук.

Українська музика: Fruity Demons – Прости мене

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *