Freel – Змія
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Freel – Змія (Кліп)

Freel (він же Андрій Шалімов) презентував у мережі новий кліп до композиції «Змія», що стала першим оприлюдненим синглом з його майбутнього альбому.

Режисером кліпу виступила Аннет Кочиш.

За словами виконавця, в основу свіжої роботи покладено його роздуми про те, що насправді важливіше – шлях до власної мети, або ж сам фінальний результат. Цей трек розпочинає переродження. Другий повноформатний альбом, як зазначив Freel, є символічним початком нової сторінки музичного життя, відтак артист, наче змія, що позбувається старої шкіри, лишив позаду минуле.

«Думаю, вже багато із вас подивилися «Душу». Там головний герой, доходячи до головної мети власного життя, не отримав від цього задоволення, натомість зрозумів, що інколи більше кайфу здатен принести звичайний листочок, що прилітає у долоню. Я також часто думав про це. Я розумію, що підсвідомо обираю свій шлях і навіть коли приходить результат – не надто радію йому. Даний трек для мене — наче терапія. Втім, як і багато інших», – коментує Freel.

«Випереджаючи питання про голос: на ньому пітч. Це ефект, через який можна змінити висоту звучання, не змінюючи швидкість. У кліпі його накладено не тільки на вокал, але і на біт в цілому», – додає автор у соціальних мережах.

Цікаво, що наприкінці ролику «Змія» Freel поділився з прихильниками задумами на майбутнє та показав перелік треків майбутньої згаданої платівки та частинку ще не виданої пісні під назвою «Зроби себе сам».

Freel – Змія
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *