Freel – Вірус
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Freel – Вірус (Кліп)

«Кінець світу-2020»: український репер Freel випустив кліп про коронавірус. Фріл — колишній учасник гурту «На Відміну Від», який у 2012 році випустив пісню про кінець світу. Зараз через коронавірус вона знов на слуху, і Фріл записав своєрідне продовження цієї пісні з осучасненим звучанням.

«Зараз усі на нервах – комусь важко сидіти вдома і дотримуватись карантину, хтось боїться заразитись коронавірусом, у суспільстві напруга. Я вирішив зняти її за допомогою комічного кліпу.

Пісня написалась швидко, буквально за одну ніч. Але знімати щось в умовах карантину – не надто просте завдання. Ми суворо дотримувались дистанції і зняли «карантинний кліп»: з гречкою, туалетним папером, масками і самурайським мечем – усім необхідним для успішного подолання пандемії», – розповідає Freel про створення кліпу «Вірус».

«А, так, я тепер без окулярів, сам спершу не впізнавав чувака в дзеркалі :) Більше 3 місяців практично не був у соцмережах, вже й забув, що тут до чого, але головне пам’ятаю: МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПООООСТ! Дякую», – додає він на своїй сторінці у Facebook.

Режисером відео став Дмитро Ерет, оператор — Дмитро Бусенцов.

Freel – Вірус
Freel y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *