Freel – Сингли
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Freel – Сингли

Пропонуємо вам ознайомитись із сольним творчим доробком Андрія Шалімова, більш відомого як Freel з гурту «На Відміну Від». Нагадаємо, що наразі хіп-хоп дует «НВВ» знаходиться у режимі творчої відпустки і обидва його засновники займаються музикою у рамках інших власних проектів. За словами Фріла, однією з відчутних перепон на шляху їхньої спільної діяльності стало питання текстів, а точніше їхньої мови, адже особисто він пише лірику українською, а його тезка Бєляєв останнім часом – переважно російською мовою. Нагадаємо, що близько півроку тому «На Відміну Від» представили слухачам свій останній, третій за ліком студійний альбом, з яким ви також можете ознайомитись на нашому сайті за наступним посиланням.

Наразі на офіційних сторінках виконавця в Інтернеті оприлюднено його чотири нові сольні треки, серед яких пісні «Чорний дим», «Війна Вашим Палацам», «Всі як один» та «Кулон». Композиція «Кулон» була представлена на розсуд слухачів зовсім нещодавно та стала справжнім втіленням інтимних автобіографічних переживань головного героя. «Так, «Кулон» – це дійсно надособиста пісня, написана, у принципі, спеціально для Її вух: дати, спільні фішки, жарти… Це пісня-шифр, код від якої знає тільки Вона. Все сталося дуже просто: я завантажив її речі в таксі, Вона поїхала. Я піднявся додому – там було так пусто, так холодно і самотньо, і ще це відлуння від кожного кроку… Дивлюсь – мольберт свій забула. І от я з тим мольбертом і якимось алкоголем одразу сів виписувати весь біль, що застряг мені в горлі, гіркий, як полин, біль. Ну, і ось, маєш. Минуло вже більше року: “Наче учора все було – а от вам знову осінь”», – поділився своїм особистим з нашим сайтом Фріл.

За словами Андрія, його перший сольний альбом має побачити світ у найоптимістичніших прогнозах не раніше кінця листопаду 2015 року. Фріл розповів, що від його майбутнього альбому варто очікувати щось на кшталт дорослого «НВВ»: «Буде і стьоб, і лірика, але найбільше різної соціальщини – часи такі, зобов’язують, знаєш. А, так, матом крити не буду. Слова будуть виключно українською мовою, це принципово. Певні експерименти з музикою також будуть, але не надто багато. Певно, пограюсь з електронікою, мені завжди цікавий був, наприклад, драм-н-бейс».

[fap_track id=”7118″ layout=”list” enqueue=”no” auto_enqueue=”no”]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. кова says:

    чувак-красава. давно слежу за творчеством двух андреев…еще со времен нвв. молодец. ждем альбом))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *