Freel – Спалах
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Freel – Спалах (Лірик-відео)

Напередодні прем’єри своєї нової платівки «Спалах», репер Freel (Андрій Шалімов, ех-«На Відміну Від») вирішив оприлюднити одну з головних її складових частинок. Мова йде про однойменний трек, який було доповнено лірик-відео, створеним із долученням кадрів з ролика «Дума про піхотинця. 1908-2018» (оператор – Костянтин Кляцкін).

За словами Фріла, він вважає пісню «Спалах» своєю найсильнішою роботою, що підтверджували його численні друзі, колеги, журналісти та просто знайомі, які називали її «однією з найголовніших україномовних пісень останніх років». Цю композицію автор написав у час, коли точилися останні бої за Донецький аеропорт, але її можна вважати реакцією Андрія не тільки на зазначене протистояння, але і на всі військові дії у сьогоденній Україні в цілому.

Після того як «Спалах» було написано, цей трек вирушив у «творчу полицю» до кращих часів, а повернувся до нього Freel, коли його найкращий друг, письменник Артем Чех, відправився воювати. «Я усвідомлював, що час від часу Артем так само, як герой цієї композиції, телефонує з передових позицій додому просто для того, щоб сказати своїй дружині, що кохає її, і повідомити, що він живий», – коментує Freel. Сам Чех, до слова, з війни вже повернувся і навіть встиг написати по поверненню книгу «Точка нуль», яку Фріл радить почитати усім, хто дійсно хоче зрозуміти, що відбувається на сході.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно Freel презентував кліп до пісні Intro, яка разом із треком «Спалах» увійде до вже згаданої нами лонг-плей платівки виконавця, реліз якої відбудеться 19 листопада.

Freel – Спалах

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *