Freel – Спалах (Альбом)
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Freel – Спалах (Альбом)

Світ побачив «Спалах» – сольний альбом Фріла про війну, революцію і кохання. За останні декілька тижнів Freel став одним з найпопулярніших та найобговорюваніших україномовних реперів. Його пісня «Спалах», центральна композиція на альбомі, опинилася у топі iTunes та стала найпопулярнішою піснею у стилі реп в українському Google Play, на той момент ставши єдиною україномовною піснею в цьому чарті. Сьогодні «Спалах» з’явився в мережі, одразу стартувавши з 1 місця в iTunes.

За словами автора, у кожної людини буває відчуття, що її світ руйнується. І у нього таке відчуття виникло у 2014 році, коли гурт, який він вважав справою усього життя, розпався, довготривалі стосунки з дівчиною обірвалися, конверт з грошима, заробленими написанням пісень для «зірок» естради порожнів, а у країні почалася війна. Саме тоді і народилася ідея альбому «Спалах».

«Всім привіт, мене звати Freel і сьогодні один з найважливіших днів у моєму житті – сьогодні виходить альбом «Спалах». Це мій сольний альбом після багатьох років в українському репі, які я провів у складі гурту «На відміну від», можливо ви знаєте. Я випустив там три альбоми і от, виходить мій дебютний сольник. Багато хто питає, як можна підтримати і що він може зробити. Можна, наприклад, його купити, можна його дати послухати друзям, можна його запостити в сторіс, підписатися на мене, написати коментар, тощо… Багато всього можна зробити. Дуже важливим є фідбек, важливо відчувати, що це комусь потрібно. Будь-якому музиканту важливо знати, що його слухають», – коментує Freel.

Нагадаємо, що перед альбомом Freel випустив 3 сингли з нього. Спершу репер презентував кліп на пісню «Intro», яка відкриває альбом, через тиждень випустив lyric-video на ключову композицію альбому «Спалах», а ще через тиждень оприлюднив гостросоціальне відео «Шо там у хохлов».

Freel – Спалах

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *