Freel – Шпиль
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Freel – Шпиль (Сингл)

«Візьми мій Біг-Бен»: український репер Freel випустив пісню «Шпиль» про Петрова і Боширова. Як відомо, тиждень тому, росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов, яких Велика Британія вважає офіцерами ГРУ та звинувачує в отруєнні родини Скрипалей у Солсбері, дали відео-інтерв’ю одному з російських телеканалів. Щоправда, Петров та Боширов трохи плуталися, розказували ведучій про те, як товариші давно радили їм відвідати маленьке містечко Солсбері, щоб подивитися на велетенський шпиль та дуже давній годинник, а також про неочікуваний снігопад, який налякав їх.

Пара нібито прибула в Лондон «відірватися». Окрім того, Боширов і Петров збиралися відвідати Стоунхендж, що знаходиться в 13 км від Солсбері, але якось не зрослося, ймовірно, через погану погоду. Так що відірватися їм вдалося лише частково, за скороченою програмою. А питання журналістки про те, в яких стосунках, крім партнерства у бізнесі, перебувають Петров і Боширов, було ними відкинуте – мовляв, це справа особиста. Це інтерв’ю в мить розібрали на цитати, зробили з нього цілу купу фотожаб та мемів.

«Моя нова пісня. Називається «Шпиль». Про геїв», – одразу інтригує Freel. За його словами, цей трек було написано всього за два дні з нуля. «Після того, як я переглянув це інтерв’ю, я зрозумів, що настав час здійснити мій хід і написав композицію «Шпиль». У ній я переповів альтернативну версію усього того, що відбувалося: як звичайний гей Олександр Петров, закоханий у свого товариша Руслана Боширова, полетів разом із ним у Лондон для того, щоб вивести власні стосунки на «новий рівень», – коментує Freel (Фріл), екс-учасник знаного гурту «На Відміну Від».

Зауважимо, що трек «Шпиль» (друга назва «Історія про російських ГРУшників-геїв») має увійти до дебютного сольного альбому виконавця, який побачить світ у жовтні 2018 року. Окрім того, Фріл нещодавно закінчив зйомки свого нового відеокліпу, тому чекайте на наступні новини.

Freel – Шпиль

Freel у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *