Freel – Шо там у хохлов
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Freel – Шо там у хохлов (Відео)

Репер Freel продовжує активну промо-компанію, приурочену до виходу альбому «Спалах», який з’явиться у мережі вже 19 листопада. Відтак, після кліпа Intro та лірик-відео до однойменної з назвою платівки пісні, виконавець презентує чергову новинку – трек із промовистою назвою «Шо там у хохлов», доповнений не менш символічним відеорядом із палаючим Кремлем. За словами Фріла, дана композиція стала його особистою зброєю у новітній інформаційній війні, яка, часом, видається не менш важливою у порівнянні з війною класичного озброєння, де Україна далеко не завжди має перевагу.

«Всім привіт! Я випустив новий кліп, в якому: а) Спалив Кремль; б) Пригадав головні фейки російської пропаганди за останні роки», – каже автор.

Freel зауважив, що палаючий Кремль у відео є узагальненим символом усього путінського режиму, а стрічка новин під ним – добіркою найгучніших та найсмішніших фейків російської пропаганди, які мали місце, починаючи з 2014 року.

В основі свіжого треку лежить вигадана історія про російського вченого, який щоденно піддавався впливу місцевих масмедіа та, врешті-решт, не витримавши, зібрав речі та вирушив на Донбас рятувати російську мову. А якою буде його реакція на оригінальну та не викривлену дійсність – слухайте у свіжій пісні «Шо там у хохлов».

Додамо, що свіжий трек «Шо там у хохлов» наразі можна придбати на більшості цифрових майданчиках, де перед замовлення згаданого майбутнього альбому «Спалах» вийшло у ТОПи зацікавлень меломанів.

Freel – Шо там у хохлов

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Евгения says:

    Перезвоните пожалуйста по телефону 8 (499) 322-46-85 Евгения.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *