Freel – Кім Кі Дук
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Freel – Кім Кі Дук (Сингл)

Відтепер «Кім Кі Дук» -це не тільки ім’я відомого південнокорейського кінорежисера, а й зовсім свіжий трек Андрія «Фріла» Шалімова (ех-«На Відміну Від») та його сольного музичного проекту Freel. Нова авторська пісня з’явилася у мережі сьогодні, 19 квітня 2016 року, трохи більше години тому. Запис композиції «Кім Кі Дук» відбувався на домашній студії Едуарда Приступи, або ж просто Ділі, який, до того ж, цей трек по гарячих слідах трохи підзводив.

«Пісня народилася після ще одного розставання з дівчиною. Я пам’ятаю, як до мене прийшло усвідомлення циклічності подій, того, що все йде по колу, а історія буде знов і знову повторюватись. У мене одразу ж виникли асоціації з фільмом Кім Кі Дука «Весна, літо, осінь, зима … і знову весна». Але я впевнений, зрештою, обов’язково прийде весна і вже нікуди не піде», – розповів «Нотаткам» Фріл.

Варто зазначити, що нещодавно Freel повернувся зі своїх мандрівок мальовничою Грузією, де, окрім приємних людей та неймовірних місцин, зустрів своє тридцятиріччя. До речі, «Кім Кі Дук» – перший результат даної самому собі по поверненню обіцянки більше часу та сил приділяти творчості, тож чекайте на наступні новини він нього вже найближчим часом. От, наприклад, просто зараз Фріл готує зйомки одразу двох відеокліпів, а 24 квітня запрошує всіх бажаючих на свій виступ у рамках Книжкового Арсеналу.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *