Freel – Кім Кі Дук
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Freel – Кім Кі Дук (Кліп)

Андрій Шалімов, він же Freel [Фріл], колишній учасник знаного хіп-хоп проекту «На відміну від», наразі зайнятий своїм «поза-відмінівським» сольним проектом, у рамках якого вчора презентував в Інтернеті новий кліп. Свіже офіційне відео можна назвати справжньою сімейною роботою, адже його зйомки виконавець провадив на GoPro камеру під час мандрівки зі своєю дівчиною країнами Європи. Як зазначив сам Freel, рецепт даного ролика насправді дуже простий – три міста (Берлін, Ганновер та Гданськ), дві країни й одна камера. До цього переліку від себе хіба що можемо додати необхідне почуття стилю та тісний взаємозв’язок головних героїв.

Втім, не зважаючи на це, пісню для візуалізації було обрано зовсім не сімейно-радісну, навпаки, трек «Кім Кі Дук» має яскраво виражений меланхолійний характер, натякаючи слухачеві на циклічність подій у житті та навіть, можливо, на безальтернативність певних вчинків. Навіть назва пісні «Кім Кі Дук» походить від імені відомого південнокорейського кінорежисера, який знімає свої роботи у суворій послідовності до логіки сценарію, що дуже схоже на описаний у композиції коловорот подій та емоцій.

«Разом з дівчиною ми поїхали у подорож Європою, прихопивши з собою GoPro. Знімали один одного по черзі у яскравих локаціях, а в Києві змонтували все у кліп. Так що це той випадок, коли музикант – сам собі і режисер, і оператор. А щодо самої пісні, то «Кім Кі Дук» – це трек про циклічність, про те, що все має початок і має свій кінець, про те, що Уроборос колись проковтне свій хвіст», – коментує роботу репер.

Українська муика: Freel – Кім Кі Дук

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *