Freel – Казка про фейки
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

Freel – Казка про фейки (Сингл)

Репер Freel випустив нову пісню під назвою «Казка про фейки», яку присвячено різноманітним інформаційним фейкам та маніпуляціям.

«На початку року я видалився з усіх соцмереж на 100 днів. У мене було враження, ніби щодня кожному з нас щодня намагаються залізти в голову, вкласти нам в мізки чужі думки. Тема інформаційного шуму, фейків і маніпуляцій мене тривожить досить давно, особливо гострою ця тема із зрозумілих причин стала минулого року. Сучасна людина живе у величезному інформаційному потоці: з усіх сторін на нас сунуть стрічки новин, ток-шоу, блогери та лідери думок, соціальні мережі, серіали і тому подібне. Дуже важливо уміти правильно налаштувати свої фільтри і пропускати через них тільки справжнє. Моя нова пісня «Казка про фейки» – якраз про все це», – коментує Фріл.

Трек «Казка про фейки» — частина соціального проєкту сайту rap.ua «Казка Про», в якому також взяли участь Alina Pash, Zbaraski, Fo Sho, НКНКТ, Otoy.

«Браття та сестри, підтримайте українське музло всемогутнім лайком і шером! І, звісно, прослуховуванням», – закликає автор.

Додамо, що сингл вже з’явився на усіх стрімінгових майданчиках.

Freel – Казка про фейки
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *