Freel – Intro
Кліпи, Матеріали, Реп та хіп-хоп

Freel – Intro (Кліп)

12 годин зйомок, 10 локацій, 18 людей: новий кліп під назвою Intro від хіп-хоп виконавця на псевдо Freel вже у мережі. Як ви вже зрозуміли, згадана пісня є першим відкриваючим треком у новому альбомі музиканта, який наразі можна передзамовити за допомогою популярних цифрових майданчиків. Офіційний реліз платівки «Спалах» відбудеться 19 листопада. Вже зараз став відомий треклист альбому: платівка міститиме чотирнадцять треків, з яких дванадцять пісень та два скіти. Один зі скітів спеціально для «Спалаху» записав письменник та музикант Сергій Жадан. Єдиний feat на альбомі – з Ділею.

«Я випустив новий кліп! Трек називається Intro – я розумів, що мені потрібен якийсь репрезент, щоб відкрити альбом, злий і агресивний – і написав його буквально за півгодини. У серпні ми з Богданом Якименко зняли на нього кліп. Ми хотіли зняти крутий реперський стріт-кліп: з баскетболом, тверком, всякими нунчаками і скейтами. Мені здається, у нас вийшло Дякую усім, хто підтримував та вірив, хто допомагав, хто прийшов на зйомки – усім, хто шарить, хто врубається! Буду вдячний за поширення кліпу і пісні», – коментує Freel.

Вже наступного тижня Freel обіцяє організувати прем’єру головного треку майбутнього альбому, а ще через тиждень – другого кліпу. Нагадаємо, близько місяця тому Фріл випустив пісню «Шпиль», присвячену російським розвідникам.

Freel – Intro

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *